Brigado.cz

Nejčastější otázky

Platby a výdělek

Peníze můžeš vybrat až po dosažení 200 bodů.
Peníze ti můžeme poskytnout 5 způsoby: Peníze ti pošleme na bankovní účet, vyměníme ti body za dárkové kupóny, peníze můžeš darovat na charitu, body si nechat vyměnit za naše služby a nebo se s nasbíranými body můžeš slosovat do soutěže.

Zabezpečení

Co nejdříve nám o tom dej vědět. Pak stačí, když prokážeš, že účet je opravdu tvůj. A to zasláním dokladů o registraci, ověřením telefonního čísla a emailu.
Zašli nám podrobnosti o úkolu, my to prověříme. Pokud jsi úkol opravdu splnil, bude schválen.

Práce

Záleží na tom, jakou kategorii jsi si zvolil při registraci. V nastavení ji můžeš změnit a tím získat i více úkolů.
Pak jsi odvedl dobrou práci! Momentálně sháníme nové a nové úkoly. Jakmile se objeví, tak tě budeme informovat na email nebo messenger. Je také důležité rychle reagovat na nové úkoly, protože mají omezenou kapacitu.
To znamená, že úkoly, které nestíháme zkontrolovat, ti budou během 48 hodin automaticky schváleny systémem, abys nemusel čekat na schválení úkolů od administrátora. Úkoly, u kterých je stav "automaticky schváleno" budou zpětně překontrolovány při žádosti o vyplacení peněz.

Pravidla

Ne ihned. U každého úkolu je různá časová lhůta, kdy příspěvěk nesmíš smazat.
Ne. Každý uživatel může mít pouze jeden účet. V případě, že budeš podvádět, budou ti všechny účty nenávratně smazány i s tvojí odměnou.